• info@telegaranti.com
  • +90 212 676 64 65
  • +90 533 507 34 64
image

Garantili Hizmet

Tamir sonrası yapılan işlemle alakalı veya kullanılan parçayla ilgili oluşabilecek herhangi bir sorunda 180 gün hizmet garantisi sağlıyoruz. İlk onarımımız, kullandığımız bir parçadaki kusur veya cihazın onarımındaki işçilik nedeniyle başarısız olursa, ÜCRETSİZ olarak düzeltiyoruz.

image

Uzman Teknik Servis Ekibi

Her bilinçli kullanıcı gibi elektronik cihazlarınız üzerinde sadece en iyi teknisyenlerin çalışmasını isteyeceğinizi bildiğimizden, alanında uzman, yüksek becerilere sahip teknisyen kadromuz ile hizmet veriyoruz ve cihazınızın arıza sonrası yeni gibi çalışmasını sağlıyoruz.

image

Bütçenize Uygun Fiyat

Memnuniyetinize önem verdiğimiz için daima uygun fiyata orijinal yedek parçalarla hizmet veriyoruz. Tespit sonucu cihazınızda arıza veya arızalar varsa bütçenize uygun çıkarılan fiyatı tarafınıza bildiriyoruz. Onayınız dahilinde düşük fiyatlı ve kaliteli işçiliğimizle hizmet vererek memnuniyetinizi sağlıyoruz.

...

Tele Garanti Servis

Teknoloji ve Mobil Onarım Hizmetinde Kaliteyi Arayanlar İçin 40 Yılı Aşkın Senedir Müşterilerin Güvenilir Adıyız. Bir elektronik cihaz sorunu ile Tele Garanti Servis'e geldiğinizde, onu tamir edecek teknik yetenek ve deneyime sahibiz.

Akıllı telefonların ötesinde bilgisayar, dizüstü bilgisayar, oyun konsolu, kamera, mp3 çalar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli elektronik cihaz onarımları konusunda uzmanlaştık.

Her şeyden önce ve en önemlisi, biz sorun çözeriz. Amacımız, hizmet verdiğimiz herkese kazanç sağlamaktır.

image

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha iyi yanıt verebilmek için sürekli olarak büyümek, işlemlerimizi ve tekniklerimizi geliştirmek amacıyla çaba gösteriyoruz. 6 Aylık garantimiz, müşterilerimizin gönlünün ferah olmasına ne kadar değer verdiğimizin bir örneği, nitelikli onarım ve üstün hizmet anlayışımızın göstergesidir. Her gün müşterilerimiz bize ne kadar mutlu ve iyi olduklarını söylemeye devam ediyor. Bu da gösterdiğimiz çabaya değiyor.

Ayrıca doğayı koruyoruz. Yaşadığımız çevrenin daha iyi bir yer olmasına yardımcı olmak için büyük ilgi gösteren bir şirket olarak eski, kullanılmış pilleri ve parçaları doğru bir şekilde geri dönüştürerek cihazların ömrünü uzatmak ve iyi durumdaki elektronik cihazların çöpe gitmesini engellemek için onları onarıyoruz. Bu uygulamalar, karbon ayak izimizi en aza indirmemizi sağlar ve doğa üzerinde olumlu etki bırakır.

...

memnuniyet Yorumlarımız

image

000

Onarım

image

000

Memnuniyet

image

000

Marka

image

000

Müşteri