• info@telegaranti.com
  • +90 212 676 64 65
  • +90 533 507 34 64
image

Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Arıza görülmesi durumunda, masaüstü bilgisayar tamiri konusunda uzman bir teknik servisten yardım alınmalıdır. Tam bu esnada alanında 40 yılı aşkın deneyim ve bilgi birikimimiz ile, garanti süresi dolmuş yada herhangi bir nedenle garanti dışı kalmış; Asus, Toshiba, Lenovo, Dell, Acer, Hp, Sony Vaio, Msi, Casper, Samsung, Exper, Packard Bell, Grundig, Vestel, Arçelik, Monster ve diğer tüm markaların anakart tamiri, ekran kartı tamiri, chipset tamiri, kasa tamiri, menteşe tamiri, ekran değişimi, klavye değişimi, şarj girişi soket tamiri, format, fan bakımı işlemlerini, en güvenilir, en ekonomik, en hızlı şekilde verebilme çabasındayız.

Müşterilerimize sonuç odaklı çözümler sunmayı amaç edindik. Bu kapsamda bizlere ulaşan tüm herkese güler yüzlü, kaliteli ve süreci en kısa yoldan tamamlamayı hedefleyen ekibimiz ile sizlerin hizmetindeyiz.

image
image

Bilgisayarlarınızın arıza tespit işlemini ücretsiz yapıyoruz. Müşterilerimize arıza ve fiyat bilgisi vermeden ve onay almadan Masaüstü bilgisayar tamiri yapmıyoruz.

Tele Garanti | Garantili, Hesaplı Tamir Merkezi

Yıllardır birçok çalışma yapan ve çok farklı elektronik cihazları tamir edebilme yeterliliğine ulaşan teknik ekibimizle, marka ve model gözetmeksizin tamir yapıyoruz. Akıllı telefonunuzun garantisi kapsamında yer almayan ya da garanti sağlayıcının yüksek fiyatlarla onarımı sağlayabileceği durumlarda bizler devreye giriyoruz.

Bize Ulaşın
image