• info@telegaranti.com
  • +90 212 676 64 65
  • +90 533 507 34 64

...

Hizmetlerimiz

image

Bilgisayar Tamiri

Arıza görülmesi durumunda, masaüstü bilgisayar tamiri konusunda uzman bir teknik servisten yardım alınmalıdır. Tam bu esnada alanında...

Daha Fazla
image

Laptop Tamiri

Kaliteli hizmet arayan müşterilerimize tüm laptop marka ve modellerinin ekonomik bakım ve onarım hizmetlerini sunuyoruz.

Daha Fazla
image

Akıllı Telefon Tamiri

Alanında uzman ekibimizle arızalı akıllı telefon modellerinde en karmaşık sorunlara bile çözüm içeren onarım hizmetleri sunuyoruz.

Daha Fazla
image

Tablet Tamiri

Arızalı tabletlerinizin arızalarının çözümlenmesi için, hemen hemen her model tablete uygun kaliteli parça ve donanım bulundurmaktayız.

Daha Fazla
image

Media Player Tamiri

Tele Garanti Servis'in eğitimli teknisyenleri, çeşitli medya oynatıcıların bakımını ve onarımını arızalarına uygun çözümlerle yapmaktadır.

Daha Fazla
image

Akıllı Saat Tamiri

Her marka ve modeldeki akıllı saatlerinizin onarım ve bakımlarının çözümlenmesi için tecrübeli çalışanlarımızla hizmetinize hazırız.

Daha Fazla

Tele Garanti | Garantili, Hesaplı Tamir Merkezi

Yıllardır birçok çalışma yapan ve çok farklı elektronik cihazları tamir edebilme yeterliliğine ulaşan teknik ekibimizle, marka ve model gözetmeksizin tamir yapıyoruz. Akıllı telefonunuzun garantisi kapsamında yer almayan ya da garanti sağlayıcının yüksek fiyatlarla onarımı sağlayabileceği durumlarda bizler devreye giriyoruz.

Bize Ulaşın
image
image

000

Onarım

image

000

Memnuniyet

image

000

Marka

image

000

Müşteri