• info@telegaranti.com
  • +90 212 676 64 65
  • +90 533 507 34 64
image

Laptop Bilgisayar Tamiri

Kaliteli hizmet arayan müşterilerimize tüm laptop marka ve modellerinin ekonomik bakım ve onarım hizmetlerini sunuyoruz.

Garanti süresi dolmuş ve ya garanti kapsamında olmayan arızalarınızda Anakart, ekran kartı, chipset, şarj soketi, kasa, menteşe, fan temizliği ve bakımı, upgrade işlemleri (hızlandırma), klavye, ekran, batarya, adaptör gibi yedek parçalarının tamir, bakım işlemlerini alanında kendini geliştirmiş ekibimizle yapıyoruz.

Müşterilerimize sonuç odaklı çözümler sunmayı amaç edindik. Bu kapsamda bizlere ulaşan tüm herkese güler yüzlü, kaliteli ve süreci en kısa yoldan tamamlamayı hedefleyen ekibimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.

image
image

Bilgisayarlarınızın arıza tespit işlemini ücretsiz yapıyoruz. Müşterilerimize arıza ve fiyat bilgisi vermeden ve onay almadan laptop tamiri yapmıyoruz.

Tele Garanti | Garantili, Hesaplı Tamir Merkezi

Yıllardır birçok çalışma yapan ve çok farklı elektronik cihazları tamir edebilme yeterliliğine ulaşan teknik ekibimizle, marka ve model gözetmeksizin tamir yapıyoruz. Akıllı telefonunuzun garantisi kapsamında yer almayan ya da garanti sağlayıcının yüksek fiyatlarla onarımı sağlayabileceği durumlarda bizler devreye giriyoruz.

Bize Ulaşın
image